smollerlogo_transparent_background

FLUENT powstał by nauka języków była jeszcze przyjemniejsza! Nasza historia trwa już ponad 7 lat, choć pod szyldem FLUENT dopiero od roku. Początkowo Daria prowadziła głównie zajęcia indywidualne i korepetycje z angielskiego, potem rozpoczęła pracę w szkołach językowych oraz hiszpańskim liceum, tuż pod słoneczną Barceloną. Z jednej nauczycielki nasz team rozrósł się do kilku lektorów!  Aktualnie ciągle się rozwijamy, bierzemy udział w szkoleniach i zdobywamy certyfikaty. Mamy również odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do nauczania! Wyspecjalizowaliśmy się też w kursach z języka tureckiego. Prowadzimy kursy angielskiego online oraz kursy tureckiego online. Nasz wspaniały native speaker prowadzi kursy prosto ze Stambułu! Naszym celem jest nie tylko rozwój kompetencji językowych, ale także Waszych zainteresowań! Oprócz kursów typowo językowych, znajdziecie także w naszej ofercie serię Mind. FLUENT Mind to doskonała okazja do rozmów o sztuce, psychologii, biznesie czy życiu! Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe, dla dorosłych oraz dzieci.

ANGIELSKI Z FLUENT

Daria swoją przygodę z nauczaniem zaczęła już na początku studiów. Później było już tylko lepiej! Dzięki swojemu doświadczeniu w pracy w katalońskim liceum – Instytucie Sant Pere i Sant Pau, przemyca na lekcje odrobinę hiszpańskiego słońca i dużo pozytywnej energii! Niewielu wie, że Daria to nie tylko nauczyciel języka angielskiego, ale także inżynier! Prowadzi więc, oprócz kursów ogólnych i biznesowych, kursy specjalistyczne. Jest również stypendystką Uniwersytetu Rovila i Virgili. Uwielbia lekcje konwersacyjne, szczególnie na ważne społecznie i aktualnie „gorące tematy”. Wychowała dziesiątki maturzystów oraz ósmoklasistów, z powodzeniem przygotowuje dorosłych do praktycznego zastosowania języka angielskiego. Miejsca na jej kursy online rozchodzą się w zawrotnym tempie i choć pracuje do 22, tworzy autorskie materiały wykorzystywane na naszych lekcjach!

TURECKI Z FLUENT

Emre to nasz szef działu tureckiego! Native Speaker, prawdziwy Stambulczyk! Na co dzień mieszka w eurpejskiej części Stambułu. Wprowadzi Was w tajniki języka tureckiego, zaszczepi miłość do kultury i zaskoczy Was ciekawymi opowieściami! Emre ukończył Uniwersytet w Ankarze, jako filolog czuwa nad jakością kursów online z języka tureckiego. Ma nadzwyczajny talent do języków, biegle włada językiem angielskim, hiszpańskim i katalońskim. Studiował także na hiszpańskim uniwersytecie Universitat Rovila i Virgili. Uczy się także polskiego (choć na razie tylko podstawowych zwrotów 😊). Emre to doświadczony lektor i tłumacz, który przekonał do siebie dziesiątki słuchaczy z całego świata! Może Wy będziecie następni?

image1 (1)

200+

ZADOWOLONYCH
UCZNIÓW

10

RÓŻNYCH KURSÓW

5+

NARODOWOŚCI
NASZYCH UCZNIÓW

7+

LAT DOŚWIADCZENIA

FLUENT

kontakt@jezykizfluent.com

509-676-900